Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki

Nauka gry na keyboardzie

Plakat - nauka gry na keyboardzie - środy i piątki

Zajęcia nauki gry na keyboardzie odbywają się w środy oraz w piątki.

Zajęcia na zapisy.

 

Cena: 100 zł / miesiąc

 

Instruktor: Krzysztof Kulisz

Krzysztof Kulisz – muzyk instrumentalista, specjalizacja klarnet. Wspomaga amatorskie orkiestry dęte i big bandy z terenu Śląska. Od 2000 roku uczy dzieci i młodzież z terenu gminy Świerklaniec oraz innych sąsiadujących miast gry na keyboardzie oraz saksofonie. Jego uczniowie występują w swoich szkołach oraz na różnego rodzaju imprezach na terenie gminy i nie tylko. Jego podopieczni są laureatami konkursów o charakterze regionalym i ogólnopolskim.

 

Złoty Akord

Utworzono dnia 07.05.2024, 18:37

Niezmiernie nam miło poinformować o sukcesach naszych keyboardzistów. 23 marca we Wrocławiu odbyły się przesłuchania finałowe I Ogólnopolskiego Konkursu Keyboardowego "ZŁOTY AKORD". Do finałów zakwalifikowały się wszystkie nasze zgłoszone uczennice, na 14 zakwalifikowanych osób aż 3 było z GOKu z Świerklańca. Choć pechowo były ustalone kategorie wiekowe i wszystkie nasze keyboardzistki rywalizowały ze starszymi uczestnikami konkursu nie przeszkodziło to w osiągnięciu znakomitych wyników.

W kategorii do 10 lat wyróżnienie zdobyła Rozalia Jańczak, która uczy się dopiero od półtora roku i był to Jej pierwszy występ konkursowy.

W kategorii wiekowej 11-13 lat I miejsce zajęła Lena Herysz, niespełna 11-letnia! Jest to ogromny sukces tym bardziej, że podobnie jak Rozalia, Lena uczy się dopiero drugi rok.

W najstarszej grupie wiekowej 14-17 lat najlepszą okazała się Małgorzata Krzyżak, której również przyznano Grand Prix konkursu. Jest to juz kolejne zwycięstwo Małgosi na arenie ogólnopolskiej, ale pierwsze w najstarszej grupie wiekowej.

Serdecznie wszystkim GRATULUJEMY i życzymy dalszych sukcesów!

Nasze laureatki uczą się pod kierunkiem Pana Krzysztofa Kulisza, któremu dziękujemy i również Gratulujemy Zdolnych Uczniów! :)

Relacja z wydarzeń organizowanych

przez Gminny Ośrodek Kultury w Świerklańcu

zgodna z regulaminem wydarzeń

 

 REGULAMINY do pobrania

Serdecznie zachęcamy do

zapoznania się z wydarzeniami

organizowanymi  na terenie

naszej gminy przez różne

organizacje i jednostki z nami współpracujące.

 

Zakładka:

Wydarzenia w Gminie

 

Zegar

Kalendarium

Lista wydarzeń w miesiącu Maj 2024 Brak wydarzeń w tym miesiącu.

Imieniny