Filiżanka Historii i Wspomnień o gminie Świerklaniec - kameralne rozmowy przy kawie
Stowarzyszenie Podróżników Obieżyświat i Gminny Ośrodek Kultury w Świerklańcu zapraszają na spotkanie "Filiżanka Historii i Wspomnień o gminie Świerklaniec - kameralne rozmowy przy kawie".
Kiedy: 15 maja o godzinie 17.30.
Gdzie: sala widowiskowa Gminnego Ośrodka Kultury - Nakło Śląskie, ulica Główna 52.
Wstęp wolny.
Zapraszamy!



