Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki

21-25 VIII - Plener artystyczny

Koniec wakacji wykorzystaliśmy jeszcze na plener artystyczny dla młodzieży i dorosłych - uczestników zajęć stałych w GOKu.  Pogoda dopisała aż z naddatkiem i trzeba było wybierać motywy, które można rysować w cieniu.  W tym sezonie tematem na rysunku i malarstwie będą motywy z naszej gminy.  Mamy też nadzieję na zorganizowanie wystawy tych dzieł.

Fotografia to również dziedzina sztuki, można tu malować światłem, kolorem, kształtem, uchwycić chwilę w inny jeszcze zaczarowany sposób, świerklaniecki park sam w sobie jest magiczny i możemy to wykorzystać o każdej porze roku.

Rysunek i malarstwo

Rysunek i malarstwo

Fotografia

Fotografia

Relacja z wydarzeń organizowanych

przez Gminny Ośrodek Kultury w Świerklańcu

zgodna z regulaminem wydarzeń

 

 REGULAMINY do pobrania

Serdecznie zachęcamy do

zapoznania się z wydarzeniami

organizowanymi  na terenie

naszej gminy przez różne

organizacje i jednostki z nami współpracujące.

 

Zakładka:

Wydarzenia w Gminie

 

Zegar

Kalendarium

Lista wydarzeń w miesiącu Lipiec 2024 Brak wydarzeń w tym miesiącu.

Imieniny